Черноморец с две победи за купата при децата

12-09-2013, 17:05

Burgasutre

Жребият за следващия кръг ще се тегли на 25-ти септември

Днес се играха два мача от турнира за купата при родените през 1998-ма и 2000-та година между отборите на Нефтохимик и Черноморец.

В първия двубой се срещнаха децата на Черноморец и Нефтохимик, родени през 2000-та година. Отборът на Черноморец-Бургас спечели с 4:1. Момчетата на треньора Росен Кавръков започнаха отлично срещата, като успяха да поведат още в 10-та минута с гол на Лъчезар Иванов. Десетина минути по-късно тима на Нефтохимик изравни. През втората част „акулите“ останаха с човек по-малко, тъй като техен играч беше изгонен с директен червен картон, за удар без топка. До края на срещата след две съдийски грешки, неотсъдени явни засади, отборът на Черноморец отбеляза два гола, а след това в мача останал без интрига добави още едно попадение за крайното 4:1.

Веднага след края на мача започна другата среща от турнира при родените през 1998 година. В този мач Черноморец явно превъзхождаше своя съперник и се поздрави с крайното 7:0.

Жребият за следващия кръг ще се тегли на 25-ти септември.