„Акулите” с две загуби от Чавдар Етрополе при юношите

16-09-2013, 10:05

Burgasutre

В следващия кръг юношите до 17 и 19 години са домакини на връстниците си от Черно море Варна

И двете формации на Черноморец Бургас в Елитните групи загубиха гостуванията си в Етрополе от своите връстници.
При 17 годишните домакините от Чавдар поведоха с 3:0, а в края Ростислав Петров успя да отбележи почетно попадение за гостите за крайното 3:1. След 6-тия кръг юношите на Ники Кръстев са 10-ти със 7 точки, а в следващия кръг са домакини на Черно море Варна.
И при 19 годишните двубоят с Чавдар се разви по аналогичен начин. Домакините поведоха, а капитанът на "акулите" Стоян Кижев вкара почетния гол за Черноморец в 90-ата минута.

След 5 изиграни мача, юношите на Малин Орачев са 10-ти в класирането с актив от 6 точки. В четвъртък бургаските акули приемат Черно море.