Созопол продължава да гази на Югоизток

16-09-2013, 10:19

Burgasutre

В следващия кръг Созопол гостува на Тунджа Ямбол

Тимът на Румен Димов стигна до убедителна победа с 4:0 при домакинството си на Миньор Раднево в последния кръг на Югоизточната В група. Домакините продължиха със силните си игри и успяха да зарадват многобройната си публика с поредна изразителна победа. След нея Созопол излезе еднолично начело в групата с 16 точки и внушителна голова разлика от 31:8.

Симеон Баев откри резултата още в 7-ата минута. До края на първата част домакините имаха още няколко опасни положения пред вратата на гостите като на два пъти уцелиха и гредите.
През второтo полувреме  Баев  удвои след точно изпълен 11-метров наказателен удар.  Малко по-късно Мустафа направи резултата класически, а в последната 90-ата минута,  Шерденов оформи крайното 4:0.

В следващия кръг Созопол гостува на Тунджа Ямбол, където се очаква ново успешно представяне. Преди това обаче предстои сериозен тест за отбора на Румен ДИмов, който гостува на Академик Свищов в мач за Купата на България