Коко отново видя слаб Локомотив, този път това стигна за хикс (СНИМКИ)

18-09-2013, 20:15

Андро Дюлгерян

Черно-белите направиха 1:1 с Любимец, Стефанов изпусна дузпа

Локо (Пд) отново изигра слаб мач пред погледа на своя собственик Коко Динев. След резила срещу вечния съперник Ботев този път смърфовете стигнаха до 1:1 като гости на Любимец в първи 1/16 финален мач за Купата на България.

В 35-ата минута бившият защитник на Ботев (Пд) Величко Величков – Крауч вкара с глава за 1:0 след чиста засада, която бе проспана от страничния съдия.

При ответната атака Локо получи право да изпълни дузпа след падане в пеналта на Йордан Тодоров. Зад топката застана Георги Стефанов, чийто слаб удар обаче бе спасен от вратаря.

В началото на второто полувреме Стефанов пропусна още един златен шанс да отбележи, шутирайки над гредата от 5-6 метра.

В 65-ата минута главният съдия отсъди втора дузпа за Локо, отново след нарушение срещу Тодоров. Този път зад топката застана потърпевшият и вкара за крайното 1:1.

Локо игра в състав: Йордан Господинов, Костадин Марков, Асен Георгиев, Пламен Крачунов, Диего Фераресо, Валери Георгиев, Флавио Паулино (80 - Тодор Тимонов), Йордан Тодоров (85- Станислав Маламов), Станко Йовчев (67- Крис Гади), Георги Стефанов, Дани Кики.