Добруджа изпусна победата в Панагюрище

19-09-2013, 00:05

Dobrichutre.bg

Реваншът е на 23 октомври

Гол в последната минута на мача лиши Добруджа от победата при гостуването на Оборище, съобщава ИА Добруджа. Мачът в Панагюрище от 16-финалите от Турнира за Купата на България завърши при резултат 2:2. Добруджанци могат да съжаляват за изпуснатата победа, защото водиха до 70-та минута с 2:0 с попадения на Ивайло Димитров и Иван Цачев. След второто попадение последва отпускане в редиците на „жълто-зелените", което доведе до изравняване на резултата в самия край на двубоя. Заради травма на Николай Радомиров се наложи в игра да влезе треньорът на вратарите Ивайло Иванов.Добруджа игра в състав: Радомиров, Иванов, Гаджалов, Христозов, Д. Димитров, Малинов, Сп. Георгиев, Симеонов, Цачев, Андонов, И. Димитров (Ив. Иванов, Петков, Маджиров)
Срещата-реванш в Добрич ще бъде на 23 октомври.