Акулите допуснаха обрат срещу Черно море

20-09-2013, 10:04

Burgasutre

След този кръг футболистите на Черноморец са 11-ти в класирането с 6 точки

Момчетата на Малин Орачев – юноши до 19 години, загубиха поредния си двубой от първенството на страната като домакини от Черно море Варна с 2:3.

Акулите поведоха с два бъррзи гола на Сунай Васви в 9-ата, Ахмед Ахмедов удвои в 25-ата минута и вече предвкусваха победата. Две минути преди края на полувремето обаче Александър Попов намали за 1:2.
Само две минути след почивката отново той доведе резутата до равенство - 2:2. Стъписани от бързия обрат в резултата, домакините изпуснаха психологическото предимство, което имаха до момента и в крайна сметка допуснаха ново попадение в 56-ата минута за 2:3, при който резултат завърши и двубоя.

След този кръг футболистите на Черноморец са 11-ти в класирането с 6 точки, докато Черно море излезе начело с 13 пункта. В неделя бургаските футболисти гостуват на Левски в столицата.