Нефтохимик – шести в турнира на Лукоил

22-09-2013, 11:52

Марин Боянов

Burgasutre

Локомотив Москва и Цървена звезда Белград пък ще определят носителят на Шампионската Купа

Детския отбор на Нефтохимик  до 12 години зае шесто място в класирането на турнира шампионска детска Купа организиран от Лук Ойл. Във финала за 5-то – 6-то място момчетата на Антон Николов и Милен Христов загубиха в равностоен мач от румънския Васлуй с минималното 1:0. Малките шейхове имаха няколко много добри възможности да отбележат гол и да се поздравят с победата, но нападателите направиха пропуски, които могат да се оправдаят с голямото желание на малките футболисти.

Днес в мач за третото място се срещат Динамо Тбилиси и Днепър Днепропетровск. Двата най-силни отбора в турнира Локомотив Москва и Цървена звезда Белград пък ще определят носителят на Шампионската Купа в турнира. Веднага след това ще има пресконференция с участието на Президента на БОК Стефка Костадинова.