Две равенства за юношите на Черноморец

23-09-2013, 10:43

Burgasutre

И двете формации имаха шансове да спечелят своите двубои срещу Черно море и Левски

Поредният двубой между Черноморец и Черно море , този път при 17 годишните завърши без победител 2:2. Домакините от Черноморец поведоха с 2:0 на "моряците", но гостите успяха да достигнат до равенството.
Още в 33-ата секунда Радиан Илиев отбеляза първия гол за акулите. Варненци отвърнаха с пропуски на Валентин Йосков и Николай Минков. В 20-ата минута мoмчетата на Ники Кръстев удвоиха разлиаката до 2:0 след точно попадение на Валентин Иванов.
В 65-ата минута Даниел Димитров от гостите намали за 2:1, а десет минути по-късно голмайсторът на U17 Минков успя да изравни за крайното 2:2. След този двубой Черноморец заема 9-то място с 8 точки.

При 19 годишните, акулите на Малин Орачев също записаха равенство. Те завършиха 2:2 като гости на столичния Левски, но изиграха много добре двубоя и могат да съжаляват за пропуснатата победа. След поредния кръг на Елитната юношеска група, тимът от Бургас заема 10-то място в класирането със 7 точки.