Локо надви Черноморец с 1:0

06-10-2013, 20:07

Андро Дюлгерян

Пламен Крачунов вкара единственият гол в мача в 4-ата минута

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи като гост Черноморец с 1:0 в последния мач от 12-ия кръг на футболното първенство. Двубоят се изигра на стадион "Лазур" в Бургас.

Пламен Крачунов в 4-ата минута вкара единственият гол в мача. Защитникът на Локомотив засече топката във вратата на Черноморец след центриране на Здравко Лазаров. В ситуацията останаха съмнения, че Крачунов е в засада.

В 9-ата минута Йордан Тодоров изчисти топката от голлинията на Локомотив (Пловдив).

В 43-ата минута опасен удар на Амари от Черноморец бе отразен от вратаря на Локомотив Йордан Господинов.

В края на полувремето в отбора на Локомотив (Пловдив) бе направена принудителна смяна, след като Здравко Лазаров получи контузия.

През второто полувреме Черноморец бе по-активният отбор.

В 48-ата минута Крис Гади пропусна добра възможност пред Господинов. Последваха още няколко пропуска на футболистите на Черноморец, като в края на двубоя Йордан Господинов отрази опасни удари на Траян Траянов и Амари. В добавеното време Милен Гамаков се озова на стрелкова позиция, но също пропусна.

Най-доброто положение за Локомотив (Пловдив) за нов гол през второто полувреме бе в края на мача, като вратарят на Черноморец Георгиев отрази опасен удар на Мартин Камбуров.