Ветераните на Бургасспорт отпаднаха от Ботев

07-10-2013, 09:18

Марин Боянов

Burgasutre

След 8 изпълнени наказателни удара, Ботев успя да измъкне победата и продължава на полуфинал

В изключително оспорван и интересен четвъртфинал на стадиона в Ямбол, ветераните на Бургас загубиха с дузпи от Ботев Пловдив с 8:7.

В отбора на Бургасспорт личаха имената на много футболисти от силния отбор на Нефтохимик от 90-те години. Нашите успяха да поведат в резултата през първото полувреме с гол на Ганчо Евтимов. Преди това Ботев уцели греда, а миналогодишният страж на бургаския тим Тихомир Тодоров, който сега игра за Ботев, се отличи с няколко добри намеси под рамката, след хубави атаки и изстрели на нашите.

Канарчетата успяха щастливо да изравнят след почивката с попадение на Атанас Андреев и изпратиха мача в рулетката на дузпите. След 8 изпълнени наказателни удара, Ботев успя да измъкне победата и продължава на полуфинал.