Нефтохимик 2010 ще изиграе втора контрола с Добруджа

21-10-2013, 14:02

Марин Боянов

На 25-ти октомври в първи мач от шампионата Нефтохимик 2010 гостува на Славия

След като  победи с 3:2 (25:20, 25:23, 25:15, 19:25, 20:25) отбора на Добруджа 07 в първата контрола играна в зала "Младост", Нефтохимик утре ще изиграе и втори мач със своя съперник. Всъщност нафтата взе първите три гейма, така че резултатът може да се смята и като 3:0, но тъй като двамата треньори се бяха споразумели да се играят 5 гейма, независимо от резултата, в крайна сметка домакините спечелиха първите 3, а гостите 4-тия и 5-тия геймове.

Двата отбора ще изиграят още една контрола помежду си във вторник, 22 октомври, като тогава Добруджа 07 ще бъде домакин в своята зала "Добротица". Мачът е с начало 17,30 ч и ще бъде последна проверка преди старта на сезона в Суперлигата.

На 25-ти октомври в първи мач от шампионата Нефтохимик 2010 гостува на Славия в столицата.