Два гола на Каядо носят 2:1 над “Славия”

25-10-2013, 20:21

beroe.bg

StarazagoraUtre

“Берое” победи с 2:1 “Славия” в мач от XIV кръг на “А” група. Давид Каядо вкара два гола за “зелените” в своя мач номер 50 в “А” група.

Португалецът откри за 1:0 в 29-ата минута. В самия край на първото полувреме Олег Шалаев изравни. Попадението на руснака обаче бе от засада, което страничният рефер Николай Кънчев не отбеляза. През втората част Каядо вкара нов гол в 57-ата минута.
Следващият мач на “Берое” е на 31 октомври, четвъртък, от 18:00 часа срещу ЦСКА на стадион “Българска армия” в София.

“Берое” (Стара Загора): 12. Иван Караджов – 17. Пламен Крумов, 5. Борислав Стойчев, 6. Иво Иванов (от 90′+3′ – к), 28. Веселин Пенев – 27. Игор Джоман, 21. Елиаш – 29. Елио Мартинс (81′ – 13. Евандро Ронкато), 7. Георги Андонов (к – до 90′+2′) (90′+3′ – 15. Георги Динков), 88. Давид Каядо (89′ – 92. Иван Горанов) – 10. Венцислав Христов; неизползвани резерви: 22. Благой Макенджиев, 2. Здравко Илиев, 14. Игнат Дишлиев, 18. Атанас Зехиров; старши треньор: Петър Хубчев
“Славия” (София): 1. Георги Петков (к), 20. Радослав Димитров, 19. Стефан Велков, 22. Виктор Генев, 17. Димо Атанасов, 8. Чавдар Янков (66′ – 73. Плезир Бахамбула), 23. Олег Шалаев, 33. Галин Иванов, 10. Павел Попара, 91. Ферандо Силва, 9. Атанас Курдов; неизползвани резерви: 12. Емил Петров, 4. Милен Василев, 21. Георги Пашов, 14. Янко Сандански, 5. Костадин Велков, 26. Богомил Христов; старши треньор: Милен Радуканов

жълти картони: Игор Джоман (54′ – задържане) ["Берое"]; Радослав Димитров (10′ –задържане), Олег Шалаев (40′ – груб фаул), Димо Атанасов (42′ – игра с тъка ) ["Славия"]
главен съдия: Христо Ристосков (Сандански)
асистент съдии: Николай Марков (Сандански), Николай Кънчев (София)
допълнителни асистент съдии: Георги Йорданов (Габрово), Таско Тасков (София)
четвърти съдия: Илиян Капарашев (Велико Търново)
дежурен делегат: Николай Вълчев (Добрич)
съдийски наблюдател: Неделчо Чакъров (София)