Фатален пропуск на Арфата остави Спартак само с точка

27-10-2013, 10:30

Plovdivutre.bg (архив)

Кючукпарижани врътнаха 0:0 като гости на Розова долина

Спартак (Пд) продължава серията си от мачове без загуба в Югоизточната "В" група. В двубой от 12-ия кръг гладиаторите удържаха 0:0 като гости на Розова долина.

В 28-ата минута домакините имаха единствената си по-смислена възможност за попадение, но техен играч не уцели рамката на вратата.

В 35-ата минута Спартак имаше добра възможност да открие резултата след изпълнение на пряк свободен удар, но вратарят на "розите" се намеси добре.

В 92-ата минута спартаклии пропуснаха да си тръгнат с трите точки. Центриране на Байрев попадна у Ирфан Юсеинов, но той не можа да овладее топката по най-добрия начин и пропусна да отбележи от стопроцентова ситуация.

Така пловдивчани останаха на 5-о място в класирането с актив от 20 точки. Водач е Несебър с 28 т.

Спартак игра в състав: Витанов, Парнаров, Куртов, Йотов, Кумбаров, Стаев, Ст. Димитров, Ем. Иванов (Андреев), Кордов (К. Атанасов), Читаков (Байрев) и Юсеинов.

Следващият мач на кючукпарижани е домакинство на Несебър на 2 ноември от 14,30 часа.