Потрошиха вратаря на Евроколеж в Димитровград

03-11-2013, 11:48

fceurocollege.com

Plovdivutre.bg

Линейка откара Румен Тинков с извадено рамо

Отборът на Евроколеж не успя да победи Димитровград при гостуването си и завърши 0:0 в среща от 13 кръг на Югоизточна В група.

Основна фигура в срещата се превърна главният съдия от Кърджали, който изгони през втората част по един играч от двата отбора, а освен това и треньора на Димитровград, който дори поиска да се саморазправи с човекът в черно.

Реферът раздаде и още куп жълти картони. Затвори си очите на няколко пъти за явни нарушения, а ощети Евроколеж с две 100 процентови дузпи за игра с ръка на играчи на домакините.

В 70-ата минута домакините направиха контраатака от дясно. Топката беше центрирана в наказателното поле където вратарят Румен Тинков беше жестоко блъснат от нападател на Димитровград и остана да лежи на земята. Той беше изведен с линейка от стадиона, като после стана ясно, че му е извадено рамото.

Десет минути преди края на мача юношата на Локо (Пд) Христо Стамов беше изгонен за втори жълт картон и така Евроколеж доигра срещата с десет души.

След равенството колежани са девети със 17 точки, а Димитровград са 15-ти с 8 точки.