Олигарх продължи победния си поход във Volley Mania

07-11-2013, 12:16

Volley Mania

dobrich.utre.bg

Кърджали волей е убедително начело в група D

Волейболистите на Олигарх постигнаха нова убедителна победа в дивизия Б2 на Любителската волейболна лига Volley Mania. Софиянци се наложиха с 3:0 (25:14, 25:10, 25:12) срещу Надежда 101.
Те имаха пълно превъзходство и заслужено спечелиха двубоя от третия кръг. С успеха си Олигарх продължава с пълен актив от три победи, като все още не е загубил гейм.
Опитният отбор е убедителен водач в група А на Б2 с девет точки. В следващия кръг съставът ще срещне втория в класирането Volleymania, който има две победи от два мача и шест точки.
В оспорвана среща Кърджали волей победи с 3:2 (17:25, 15:25, 25:15, 25:20, 15:10) Евроколеж като гост. Пловдивчани спечелиха категорично първите два гейма, но допуснаха обрат.
С новите две точки Кърджали волей вече има осем и е убедително начело в група D.