Без Бойко на терена! Смърфовете разсипаха Тигрите

07-11-2013, 18:20

Калина Илиева

Локо наниза цели 5 гола на Витоша Бистрица

Локомотив (Пловдив) разсипа Витоша (Бистрица) на Лаута. С резултат 5:0 завърши първият 1/8-финал от турнира за Купата на България.

Бившият премиер на България бе записан под №13 сред резервите на гостите, но Бойко Борисов така и не се появи в игра.

Още в 10-та минута гостите успяха да поразят вратата на тигрите с попадение на Белаид, но попадението не беше зачетено заради маркирана засада.

Първият редовен гол падна в 24-та минута след гол на Аймен Белаид. Тижани Белаид центрира от фаул, а брат му Аймен засече и прати топката в мрежата на Витоша.

В 40-та минута Станко Йовчев отбеляза за 2:0. Три минути по-късно Йовчев се разписа отново за 3:0.

В 51-ва минута падна и четвъртият гол във вратата на гостите, Крис Гади бе точен за Локо.

Точно 10 минути по-късно смърфовете заковаха на 5:0 след гол на Георги Стефанов.

Състави:

ЛОКО: Кирил Акалски, Руслан Куанг, Асен Георгиев, Аласан Н`Дайе, Диего Фераресо, Аймен Белаид, Стелиос Илиадис, Александър Якимов, Тижани Белаид, Станко Йовчев, Мартин Камбуров (к)

Резерви: Божидар Стойчев, Валери Георгиев, Йордан Тодоров, Станислав Маламов, Крис Гади, Георги Стефанов, Тодор Тимонов

Треньор: Александър Станков

ВИТОША (Бистрица): Анатоли Господинов, Йордан Върбанов (к), Иванов, Стоянов, Яначков, Павел Павлов, Четин Садула, Антон Петров, Мартин Димов, Стоян Предев, Петър Петров

Резерви: Луков, Димитров, М. Тодоров, Иван Георгиев, Христо Господинов, Бойко Борисов, Велизар Андонов

Треньор: Ясин Мишауи