Първа чиста победа на Добруджа 07 в Супер лигата

09-11-2013, 21:54

Изида

dobrich.utre.bg

Волейболистите на Добруджа 07 победиха Арда, Кърджали с 3-0 /СНИМКИ/

Волейболистите на Добруджа 07 постигнаха първа победа в Суперлигата, побеждавайки Арда, Кърджали с 3 : 0 гейма. В отделните части 25 :23, 25 : 17 и 25 : 21, пише ИА Добруджа. Мачът се игра пред около 1000 зрители в зала Добротица. И в трите гейма старши треньорът Мирослав Живков заложи на един и същи стартов състав- Димитър Иванов, Йордан Желязков, Георги Чалъков, Светослав Арнаудов, Йован Чулафич, Христо Енков и Христо Христов, либеро,и не направи нито една смяна по време на мача. Гостите от Кърджали се противопоставиха доста сериозно в първия гейм, но повече воля за победа демонстрираха домакините и се поздравиха с нея. Благодаря на публиката, бяха първите думи на старши треньора Мирослав Живков. Президентът на клуба Веселин Велев заяви, че не се бърза с резултатите, а отбора ще се гради постепенно и търпеливо. Той каза, че не са поставяни конкретни цели, но място в шестицата е напълно постижимо.