10-11-2013, 17:14

DOBRICHUTRE.bg

dobrich.utre.bg

Пирин /Разлог/ - Добруджа 2-2

Отборите на Пирин Разлог и Добруджа завършиха наравно 2:2 в мач от 13-ия кръг на родната "Б" група.

Първият гол падна в 17 минута, когато Иван Цачев вкара от 30 метра топката във вратата със странично воле. 10 минути по-късно, във 27-та минута от границата на вратарското поле Станимир Андонов удвои, след перфектен пас от Спас Георгиев, съобщи ИА Добруджа.

Няколко пропуска регистрираха Ивайло Димитров и Кристиян Малинов. В началото на второто полувреме, домакините от Разлог успяха да върнат едно попадение. В 51 минута Димитров се възползва от опразнената врата на Добруджа и направи резултата 1 : 2. Пак той в 88 мин. изравни след изпълнение на ъглов удар

Още в 6 минута бе отменен гол на Цачев, заради нарушение срещу вратаря на домакините. Добричлии получиха и множество жълти картони.

Треньорът Светослав Тодоров получи жълт картон, заради изказани претенции към съдийството след последния съдийски сигнал, а футболистите на двата отбора се спречкаха при влизане в съблекалните.

Добруджа игра в състав: Конов, Детелин Димитров (80 мин. Маджиров), Христозов, Гаджалов, Иван Иванов, Кристиян Малинов (60 мин. Емил Колев), Симеонов, Спас Георгиев, Станимир Андонов (73 мин. Кристиян Петков), Иван Цачев и Ивайло Димитров.

Отборът на Добруджа е на 5-то място с 20 точки.