„Акулите” с единия крак на ¼ финал след 3:1 над Монтана

13-11-2013, 17:46

Марин Боянов

Черноморец само с 14 футболисти в Монтана

Срещата - реванш е в неделя (17 ноември) от 13,30 ч. на стадион "Лазур"

Черноморец постигна убедителен успех с 3:1 като гост на Монтана и до голяма степен си осигури място на 1/4-финалите в турнира за Купата на България.

Точни за момчетата на Херо бяха Милчо Ангелов (14'), Петър Атанасов (50') и Наджиб Амари (58'), а в добавеното време Мирослав Антонов вкара почетното попадение за домакините. Милчо Ангелов откри резултата в 14-ата минута, след като отне топката от Антон Костадинов и излезе сам срещу вратаря. Пет минути след началото на второто полувреме  Амари изведе Петър Атанасов на чиста позиция и нападателят не сгреши за 0:2. В 58-ата минута Амари отбеляза третото попадение, с което предрещи изхода от мача. Домакините все пак стигнаха до почетно попадение, отбелязано от голмайстора на Монтана Мирослав Антонов за крайното 1:3.

Срещата - реванш е в неделя (17 ноември) от 13,30 ч. на стадион "Лазур".