Нефтохимик 2010 ще търси втора победа срещу ЦСКА днес

В отбора на гостите няма контузени състезатели и треньорът Даниел Пеев ще може да избере оптимален състав за двубоя

Волейболният Нефтохимик 2010 започна колебливо новото първенство в Суперлигата. Момчетата на Даниел Пеев загубиха в първия кръг гостуването си на Славия с 3:1, след което победиха със същия резултат у дома отбора на новака Ботев Луковит. В третия кръг нафтата гостува на вицешампиона Габрово и отново успя да открадне само гейм за загубата с 1:3.

В днешния четвърти кръг задачата на бургаските волейболисти също няма да е никак лека. Съперниците от ЦСКА има 2 победи и 1 загуба и заема 6-то място във временното класиране, докато Нефтохимик е 9-ти.

В отбора на гостите няма контузени състезатели и треньорът Даниел Пеев ще може да избере оптимален състав за двубоя. Мачът започва от 18 часа и ще се играе в спортна зала Васил Симов в столицата.