Спряха мач на волейболното Локо, нямало полицай

24-11-2013, 13:35

bgvolleyball.com (архив)

Петър Боев

Черно-белите загубиха в Тетевен с 1:3, Виктория Волей (Пд) сащо падна

Волейболистите на Локомотив 1926 (Пд) загубиха гостуването си на Инвестбанк Тетевен Волей с 3:1 (21:25, 25:22, 25:17, 25:16) гейма в двубой от поредния кръг на мъжката Висша лига.

Мачът бе прекъснат от дежурния делегат за около 5 минути в третия гейм. Това се наложи, тъй като единият от двамата дежурни полицаи получи служебно повикване и излезе за малко от залата в Тетевен.

Черно-белите останаха на 4-о място в класирането с 3 победи и 3 загуби от началото на сезона.

Драма имаше и в двубоя на другия пловдивски отбор в групата – Виктория Волей. Оранжевите на два пъти догонваха в резултата Раковски (Севлиево), но в крайна сметка бяха победени с 3:2 (25:15, 21:25, 25:22, 21:25, 15:12) гейма.

Със спечелената точка обаче Виктория изпревари съгражданите си от Локо по геймово съотношение и се намира на третото място с 9 точки от пет мача.

По-интересното е, че възпитаниците на младия треньор Петър Костадинов изиграха четвърти 5-геймов мач от общо 5 срещи до този момент.