Крах за Спартак след 13 мача без загуба

24-11-2013, 19:52

Plovdivutre.bg (архив)

Гладиаторите бяха пометени от Созопол с 0:3

След 13 поредни мача без загуба Спартак (Пд) сложи край на успешната си серия. "Гладиаторите" паднаха тежко с 0:3 край морето от отбора на Созопол в мач от 16-ия кръг на Югоизточната "В" група.

Първите 25 минути бяха изцяло проспани от играчите на Спартак, които пуснаха 2 леки гола през този период.

След това Байрев изпусна да намали, след като изскочи сам срещу вратаря на домакините.

През второто полувреме Станимир Димитров и Емил Иванов също пропуснаха фрапантни положения за Спартак. Така се стигна до 80-ата минута, когато Созопол направи резултата класически след перфектна контраатака.

Спартак игра в състав: Витанов, Парнаров, Йотов (Саръев-80), Куртов, Кумбаров, Атанасов (Юруков-60), Колев, Ст. Димитров, Ем. Иванов, Юсеинов (Читаков-55) и Байрев.