10 от 10 за „Берое“ 99

27-11-2013, 14:08

beroe.bg

StarazagoraUtre

„Берое“ 99 продължи с победната си серия и днес от 10:30 часа записа десета поредна победа в Областната група при децата.

Възпитаниците на Атанас Димитров надделяха с 2:0 над „Арсенал“ 99 в Казанлък в отложен мач от III кръг. Двете попадения реализира Мариян Тонев. Срещата сеигра на кален и подгизнал терен. Гостите от Стара Загора диктуваха играта презцелия мач. В 13-ата минута Костадин Пеев бе близо до гол, но пропусна.
В 20-ата минута след самостоятелна акция и удар от средна дистанция покрай вратаря Мариян Тонев откри резултата. Добра възможност за гол се откри и пред Данчо Свиленски, но нападателят не успя да преодолее вратаря на домакините.
Три минути преди почивката Мариян Тонев навърза двама противникови футболисти и след двойно подаване с Божидар Джелебов се озова на чиста позиция и с удар в десния ъгъл покачи на 0:2.
През второто полувреме теренът стана още по-тежък за игра, след като заваля мокър сняг. Беройци продължиха да водят играта. Две положения за гол имаше Живо Монев, Илия Георгиев пропусна на празна врата от малък ъгъл, а след самостоятелна акция Радослав Калчев се озова очи в очи със стража на гостите, но пропусна. В 59-ата минута футболист на домакините бе отстранен с директен червен картон за брутално нарушение в гръб с двата крака срещу Костадин Пеев. Футболистът на старозагорци веднага бе заменен.
За цял мач домакините създадоха едва едно положение в края на срещата, когато след изпълнение на фаул топката срещна гредата и излезе в аут.

„Берое“ 99 продължава да е едноличен лидер в групата с пълен актив от 30 точки и голова разлика 63:4.
В последния кръг от есенния дял на първенството „Берое“ 99 гостува на „Кортен“ 99. Срещата е на 30 ноември (събота) от 10:30 часа. „Арсенал“ 99 (Казанлък) – „Берое“ 99 (Стара Загора)

0:2
голмайстори: 0:1 Мариян Тонев 20, 0:2 Мариян Тонев 32 „Берое“ 99: Теодор Тодоров, Божидар Джелебов, Надим Ангелов, Магдален Петров, Юсеин Шериф (52 – Радослав Калчев), Велизар Василев, Михаил Димитров (38 – Живо Монев), Йоан Атанасчев (66 – Валентино Макавеев),

Костадин Пеев (60 – Илия Георгиев), Данчо Свиленски (68 – Виктор Станчев), Мариян Тонев; старши-треньор: Атанас Димитров