Пълна хегемония на гостите в 9-ия кръг на "Изида волей къп"

17-12-2013, 10:21

dobrich.utre.bg

100-процентова успеваемост имаха гостите в деветия кръг на волейболния турнир в Добрич "Изида волей къп", съобщават от пресцентъра на надпреварата.

В седемте изиграни срещи домакините се добраха до само един гейм. Той бе спечелен от тима на Балчик, който отстъпи с 1-2 на Троя. Продължава силното представяне на първите три тима в турнира. Ветераните на Добруджа надделяха с 3-0 над Ремакс. Изида спечели със същия резултат над Екип, а волейболистите на Калиакра бяха категорични в мача си с Вихър. Юношите на Добруджа и Йонивел бяха безпогрешни срещу Рефреш и Аксаково, а Енерго Про не даде гейм на Добрич волей.

Във временното класиране начело е Добруджа (вет.) с 23 точки, следван от Изида с 21 и Калиакра с 20. В събота - 21 декември, ще се играе отложената среща между отборите на ВК Добруджа 07 (юн.) и ВК Балчик, като началото е от 14 часа.