Неделев на косъм от гол още в дебюта си за Майнц

07-01-2014, 22:15

Петър Боев

Бившият халф на Ботев игра едно полувреме при равенството 1:1 срещу белгийския Остенде

Бившата звезда на Ботев (Пд) Тодор Неделев бе на косъм от отбелязване на гол още при дебюта си за Майнц 05, установи Plovdivutre.bg. Немският тим завърши 1:1 срещу белгийския Остенде в контрола, която се игра в испанския курорт Марбея.

Неделев игра през цялото второ полувреме с фланелка с №28. Пет минути след почивката талантът от Белозем изпълни перфектен фаул с левия крак, но топката профуча на метър от гредата.

Малко след това Неделев пробва атрактивен шут от 25 метра, при който топката с мъка бе избита от белгийския вратар, проучи още Plovdivutre.bg.

И двата гола в мача паднаха през първото полувреме. Майнц откри чрез Оказаки в 23-ата минута, а Остенде изравни с попадение на Ксавиер Луишент в 39-ата минута.

Утре е втората контрола на Майнц срещу холандския НЕК Ниймеген.