Светците започнаха годината с важна победа във Volley Mania

08-01-2014, 10:45

dobrich.utre.bg

Светците стартираха новата година с ценен успех в елита на Любителската волейболна лига Volley Mania. Финалистът от миналия сезон победи с 3:1 (30:28, 10:25, 25:17, 25:17) Addicted.bg в интересен мач.
Домакините измъкнаха много трудно оспорвания първи гейм. Addicted.bg отговори със силна игра и след като даде само десет точки на съперника си, изравни. Светците проявиха характер в следващите две части и заслужено взеха максимума от три точки.
С тях те събраха 12 и излязоха на второто място в група А. Addicted.bg е четвърти с девет и остава в добра позиция за класиране за плейофите.
В дивизия Б2 Олигарх постигна шестата си поредна победа. Водачът в група А стигна до 3:0 (25:23, 25:13, 25:16) срещу Епикриза и продължава уверено след само един загубен гейм.
В същата група Volleymania посреща Страхотните в благотворителен мач в неделя, 12 януари в 19.00 часа в зала "Васил Симов". Средствата ще бъдат дарени за деца с аутизъм.

The Team се реваншира за загубата си в първия кръг и този път спечели с 3:0 (25:20, 25:22, 25:20) срещу Ентусиастите.