Пореден кръг за „Купата на кмета” в Приморско

Тази неделя предстои V-тия кръг от надпреварата

В южния морски град се изигра четвъртият кръг от неделна футболна лига „За купата на Кмета", който ще се запомни като един от най-резултатните. Въпреки почти десетдневните празници, футболистите от региона показаха добри игри, както и това, че след дългата почивка отново са зажаднели за футбол.

Футболистите от „Росен" надиграха отбора на „Атлетик" с резултат 10:2. Убедителна победа от 13:3 регистрира и „Равна гора" в сблъсъка си с отбора на „Олимпик". Запалянковците от „Ропотамо джуниър" загубиха с 6:13 от съперника си „Интернационал". Оспорван мач се разигра между отборите на „Ахтопол" и „Царево", но победата с 1:3 записа „Царево", а „Химпекс" разгромиха „Ветерани Царево" с резултат 11:0. Отборът на „Ропотамо" отново показа класа, като победи с 11:1 футболистите от „Ясна поляна".

Тази седмица предстои V- ти кръг от надпреварата „За купата на Кмета", който ще се състои на 12.01 /неделя/ в Спортната зала на Приморско.