Нефтохимик 2010 загуби от новака Ботев (Луковит)

25-01-2014, 20:00

Марин Боянов

В следващия кръг от НВС Нефтохимик 2010 приема вицешампионите от Габрово

Волейболистите на Нефтохимик 2010 допуснаха малко очаквано поражение като гост на новака в Суперлигата Ботев (Луковит). Домакините спечелиха чиста победа с 3:0 гейма (25:21), (25:17), (25:22), като не даде дори гейм на значително по-опитния си съперник.

Оправдаха се и думите на наставника Даниел Пеев, че на Нефтохимик ще бъде тежко в Луковит, където домакините се хвърлят с всички сили срещу съперниците си и търсят докрай победата.

С успеха си домакините се изкачиха с едно място по-напред в класирането, докато момчетата на Даниел Пеев запазват засега 4-тата позиция, която заемат заедно с отборите на ЦСКА и  Левски Бол, който обаче е с мач по-малко. В следващия кръг от първенството на НВС Нефтохимик 2010 приема вицешампионите от Габрово. Двубоят е в спортна зала Младост в сряда от 18 часа.