Северин Димитров - треньорът на Монтана след загубата на отбора му с 3-1 гейма в Добрич

„Поздравявам отборът на Добруджа 07, че игра по този начин. Имаха желание да победят и успяха”, заяви пред пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07 треньорът на Монтана Северин Димитров след загубата на отобра му с 3-1 гейма в Добрич.
„Един от основните ни състезатели е контузен и може би това се отразява на отбора. Контузията на либерото в последния гейм също повлия. Тимът на Добрич игра силно и ние не успяхме да покажем капацитета си. Нашата цел е да задържим позицията, която имаме. Не мога да кажа, че домакините са ме изненадали, тъй като ние се познаваме като състезатели. Знаем кой какъв потенциал може да даде като игра. Калоян Канев бе главният коз и благодарение на него играта в нападение се промени. Загубата влизаше в нашите сметки, тъй като очаквахме тежък мач. Не мислихме, че ще бъде леко. Знаем, че в Добрич домакините играят силно и всички изпитват