Локо издържа само едно полувреме срещу Днипро (СНИМКИ)

Черно-белите паднаха тежко с 0:5 в последния си мач от турнира в Марбея

Локомотив (Пд) записа тежка загуба от украинския Днипро с 0:5 в последния си мач от турнира „Казино Марбея Къп“. Черно-белите видимо отстъпваха по класа на своя съперник, който още преди началото на двубоя си бе осигурил първото място в турнира.

Така пловдивчани завършиха с актив от 4 точки, колкото има и унгарският Видеотон. Последен, без спечелена точка, е тимът на Юрмала.

Резултатът бе открит в 12-ата минута, когато Сергей Политило се разписа с шут от фаул в горния ляв ъгъл на вратаря Йордан Господинов.

20 минути по-късно Тижани Белаид се озова на стрелкова позиция, но ударът му от около 20-ина метра излезе в аут.

През второто полувреме имаше доста смени в състава на смърфовете и паднаха още 4 гола. В 52-ата минута Сергей Кравченко покачи на 2:0 с шут от средно разстояние.

Минута по-късно грешка на Сашо Тунчев позволи на Никола Калинич да излезе сам срещу Йордан Господинов и да го прехвърли за 3:0.

Четвърт час преди края Здравко Лазаров осъществи рейд, който завърши с нарушение на около 23 метра фронтално срещу вратата на Днипро. Ударът на Лазаров обаче срещна стената, след което вратарят на украинците улови топката.

В 80-ата минута Днипро вкара четвърти гол чрез Евгени Селезньов. Пет минути по-късно Руслан Бабенко оформи крайното 0:5 след точно изпълнена дузпа.

Локо игра в състав:

12. Йордан Господинов, 7. Йордан Тодоров (56- 17. Костадин Марков), 33. Александър Тунчев-кап (72- 14. Тихомир Трифонов), 18. Асен Георгиев, 87. Диего Фераресо, 3. Валери Георгиев (67- 28. Стелиос Илиадис), 20. Тижани Белаид (57- 22. Аласан Н'Дайе), 91. Крис Гади, 9. Дани Кики (67- 27. Александър Якимов), 11. Мартин Камбуров, 45. Жозеф Мендес