Спартак (Пд) сложи „петица“ на малките канари

13-02-2014, 11:41

spartakpd.info

Бившият халф на Ботев Димитър Байрев се разписа на два пъти при разгрома с 5:1

Спартак (Пд) записа размазваща победа над младежкия тим на Ботев (Пд) до 19 години във втората си контрола от началото на сезона. Синьо-белите удариха своя съперник с 5:1 на един от терените в Коматево.

Преди няколко дни възпитаниците на треньора манол Георгиев отново победиха канарчетата, но с 2:1.

Сега още през първото полувреме спартаклии убиха интригата с 4 гола. С две попадения се отличи бившият играч на Ботев Димитър Байрев, а Коко Атанасов и Светослав Читаков също вкараха по веднъж.

След почивката за Спартак на терена влезе почти цял един нов отбор. В 60-ата минута след центриране отдясно Амир Алхусейн се разписа за 5:0.

Почетното попадение за "жълто-черните" падна в 66-ата минута.

В събота е третата контрола на Спартак в подготовката. Съперник ще е един от водещите отбори в Югозападната "В" група - Оборище (Панагюрище).