15-02-2014, 10:52

Марин Боянов

Нефтохимик 2010 приема Левски Бол в Младост

Нефтохимик 2010 отпадна за Купата от Марек

Волейболистите на Нефтохимик 2010 загубиха от левски Бол с 3:0 (25:13, 25:19, 25:12) мачът от поредния кръг на Суперлигата в зала Младост. Пет кръга преди края на редовния сезон момчетата на Даниел Пеев почти изпуснаха шанса да се класират в топ 4 на първенството.

За разлика от предварителните очаквания домакините бяха отчасти равностойни на своите съпеници само във втория гейм, когато бяха напред в резултата с 10:7, но допуснаха обрат още при 13:11 и на практика загубиха шансове за нещо повече от по почетна загуба в гейма. Първия и третия гейм гостите не срещнаха сериозен отпор, за което говори и резултата в тях 25:13 и 25:12 за сините.

След този кръг волейболистите на Нефтохимик 2010 делят шестото място с Пирин Разлог, който е обаче с мач по-малко.