Мастер изпусна Черноморец в извънредна контрола

Двамата нови на проби при „акулите” не впечатлиха особено с представянето си

Черноморец завърши наравно 1:1 с Мастер в последната си контрола преди старта на „А“ група. Мачът се игра в Българово и бе по-молба на първодивизионния тим. Контролата бе организирана в последния момент и се игра в 3 полувремена по 30 минути, за да могат да бъдат изпробвани 2 нови футболисти дошли на проби при акулите.
Черноморец стигна до равенство в края на мача с гол на Фонсека в последната минута на мача. Преди това резул­татът за Мастер откри бившият футболист на Несебър, Славия и Нефтохимик Петър Колев през първата третина. По време на двубоя и двамата треньори направиха много смени, като пуснаха в игра повечето свои футболисти.

Двамата нови на проби при „акулите” не впечатлиха особено с представянето си и треньорският щаб ще преценява дали да ги остави още няколко дни на проби или да ги отпрати.