Спартак (Пд) с класика в генералната си репетиция

24-02-2014, 15:48

Plovdivutre.bg (архив)

Гладиаторите победиха Родопа в Смолян и вече чакат мача срещу Тунджа

Спартак (Пд) удари Родопа (Смолян) с класическото 3:0 като гост в последната си контрола преди началото на сезона в Югоизточната „В” група.

Дани Колев откри головата сметка за пловдивчани с попадения през първото полувреме след шут от 10-ина метра.

В 50-ата минута Стаев изведе с двойно подаване Читаков в чиста позиция и той вкара за 0:2.

Крайното 0:3 бе оформено в 70-ата минута. След центриране от корнер Куртов засече с глава топка и я оплете в мрежата на домакините.

В мача участие не взеха Байрев (удар в бедрения мускул от спаринга с Балкан), Кордов (шарка), Харлов (болен) и Никифоров (възпалени кръстни връзки).

На 1 март Спартак (Пд) подновява битката в първенството с домакински мач срещу Тунджа.