Резервите на Мъри паднаха от Раковски

Атанасов и Чунчуков бележат за сателита, Луис Педро точен за канарите

Треньорът на Ботев Станимир Стоилов раздели своите възпитаници на две група по време на днешната тренировка. Футболистите, които имат на сметката си по-малко време на терена в първите два пролетни мача, взеха участие в двустранна игра срещу тима на Раковски, докато останалите направиха тренировка на съседния терен на базата в Коматево.

Тренировъчният мач се игра в две полувремена по 30 минути и завърши при резултат 2:1 за сателита на Ботев.

Стоилов, който бе и в ролята на арбитър, сглоби единадесеторка в състав:

Илия Николов, Филип Филипов, Алесандру Бенга, Сивард Спрокел, Артур Енрике, Георги Сърмов, Димитър Везалов, Ромарио Кортзорг, Вандер Виейра, Иван Цветков и Луис Педро.

В хода на мача в този състав бяха направени само две смени, като на местата на Бенга и Спрокел в играта се включиха младоците Серкан Юсеин и Владимир Айтов.

Попаденията за Раковски реализираха Петър Атанасов и Цветелин Чунчуков, а между тях се разписа и Луис Педро.

Следващото занимание на Ботев е в четвъртък от 14:00 часа.