Бургаски талант вкарва гол след гол за националите и...Черно море Варна

В рамките на 6 дни Валентин реализира 5 гола в четирите мача, в които стъпи на терена

Роденият през 1998 г. Валентин Йосков игра за три различни отбора през миналата седмица. И в рамките на 6 дни реализира 5 гола в четирите мача, в които стъпи на терена, съобщава viasport.bg.
Бургазлията, който обаче играе за Черно море Варна, първо бе част от националния тим на тази възраст. Във вторник и сряда той се разписа съответно за 1:2 и 1:0 в контролите срещу Черна гора.
В събота Йосков игра за Черно море (97) в Елитната юношеска група до 17 г. и бе точен за крайното 4:2 при обрата от 0:2 срещу Верея в Стара Загора.
Още на следващия ден таранът облече екипа и за своя клубен набор - Черно море (98), в първия пролетен кръг на варненското областно първенство за юноши младша. Той отбеляза и двете попадения за 2:1 срещу Лудогорец под Аспаруховия мост. Йосков изведе напред "моряците", гостите изравниха, но през втората част нападателят донесе 12-ия пореден успех за Черно море.
През зимата Йосков направи зимна подготовка с мъжете под ръководството на Георги Иванов-Гонзо, един от образците на поста централен нападател в най-новата история на родния футбол.