Две статични положения прекършиха Евроколеж

24-03-2014, 12:50

fceurocollege.eu

Пловдивчани загубиха с 1:3 гостуването си на лидера Созопол

Отборът на Евроколеж (Пд) загуби гостуването си на лидера Созопол с 1:3 в мач от 21-ия кръг на Югоизточната „В” група. С трите точки домакините станаха едноличен лидер в класирането, а загубата свали колежани от 8-о на на 10-о място в класирането.

Срещата бе решена след две статични положения. В 15-ата минута домакините поведоха след изпълнение от фаул пред пеналта на Апостол Стоянов.

Второто полувреме Созопол вкара втори гол от дузпа за спорно нарушение на Николай Бончев, а в 70-ата минута резултатът вече беше класически.

Пловдивчани успяха да върнат едно попадение в 80-ата минута, когато Мирослав Караилиев завърши атака по фланга.

Евроколеж игра в състав: Апостол Стоянов, Ангел Делчев, Георги Бъчваров, Христо Стамов, Николай Бончев, Даниел Божков, Радо Трендафилов, Мирослав Караилиев, Борис Малев, Николай Николов, Георги Куртев (Аргир Терзиев, Мирослав Пушкаров, Петър Челебиев).