Евроколеж вече е осми във „В” група

07-04-2014, 12:42

fceurocollege.eu

Синьо-жълтите наказаха Стралджа с 4:0

Оборът на Евроколеж победи категорично Стралджа с 4:0 в среща от 24 кръг на първенството на Югоизточна „В” група. Два гола за успеха отбеляза капитанът Георги Куртев, а по едно попадение добавиха Свилен Щерев и Христо Стамов.

В 24-ата минута след изпълнение на фаул от дясно на вратаря на гостите Стамов засече топката и откри за 1:0.

Близо десет минути по-късно Мирослав Караилиев бе съборен в наказателното поле и съдията Митко Андреев отсъди дузпа. Куртев изпълни в десния ъгъл и удвои – 2:0.

В 70-ата минута за фаул срещу Георги Бекриев беше отсъдена втора дузпа. За втори път Куртев беше точен за класическото 3:0.

Десет минути по-късно Караилиев проби от дясно, намери Свилен Щерев в пеналта и халфът вкара за 4:0.

След тази победа Евроколеж се изравни по точки с осмия Миньор Раднево, който има 33 точки.

В 25 кръг колежани гостуват на Мастер в Поморие.