14-04-2014, 10:00

spartakpd.info (архив)

Plovdivutre.bg

Синьо-белите излъгаха Димитровград с 1:0

Спартак (Пд) записа минимална победа с 1:0 при гостуването си на Димитровград в мач от 25-ия кръг на Югоизточната "В" група. Срещата се игра на неутрален терен в Чирпан заради наказание на символичните домакини.

Малкото по-интересни ситуации в мача дойдоха през второто полувреме. На два пъти Светослав Читаков излезе сам срещу вратаря на Димитровград, но не успя да го преодолее.

И все пак в 75-ата минута Спартак стигна до 1:0, когато след подаване на Кордов, влезлият като резерва Байрев успя да се разпише и да донесе ценните 3 точки за "гладиаторите".

Спартак игра в състав: Янкулов, Парнаров, Атанасов, Кумбаров, Кордов, Харлов, Колев, Саръев, Иванов (Байрев), Юруков (Михайлов) и Читаков (Андреев)

На 18 април Спартак посреща Верея в дербито на 26-ия кръг.