09-05-2014, 11:17

Chernomorepfc.bg

Варна Утре

С екипа на Морето има 10 мача, в които реализира 4 гола

Черно море си връща нападателя Брусн Инканго. Нападателят е добре познат на "Тича" от престоя му тук миналата пролет. Инканго в висок е 172 см и играе като централен нападател. С екипа на Черно море има 10 мача, в които реализира 4 гола.

Припомняме, че Черно море искаше да остави нападателя в редиците си, но той отказа да носи фланелката на варненския тим заради по-добра оферта от друг клуб. След престоя си на Тича той мина през Денизлиспор, а от тази година е част от шотландския Ийст Файф, който се подвизава в Първа лига.

Инканго прави дебют за шотландския тим на 22-и март при победата като гост на Дънфърмлин с 2-1, когато влиза като резерва в 79-ата минута на мача. Общо за отбора има 4 мача, като и в четирите е влизал като резерва.

Сред отборите, в които е играл юношата на Кан са швейцарския Ксамакс , френските Анже и Шербург и румънския Оцелул.