Странен мач на Спартак, подари победата на Созопол

25-05-2014, 20:03

spartakpd.info

Гладиаторите изкараха в лежерно темпо до крайното 1:2 на стадион „Тодор Диев”

Спартак (Пд) загуби дербито на 33-ия кръг на Югоизточната „В” група, изигравайки доста странен мач на своя стадион „Тодор Диев”. В лежерно темпо "гладиаторите" отстъпиха с 1:2 на лидера Созопол.

В 20-ата минута гостите уцелиха греда. Четвърт час по-късно Созопол все пак поведе в резултата.

Въпреки това в последната минута на първото полувреме Спартак успя да изравни за 1:1. След центриране на Юруков от фаул в близост до наказателното поле, Куртов бе най-съобразителен и засече коженото кълбо с глава.

В 51-ата минута гостите от Созопол отново поведоха в резултата, което се оказа последната реална опасност пред една от двете врати.