Локо на крачка от четвъртфинал при децата

08-06-2014, 15:09

lportala.net

Plovdiv.utre.bg

Малките смърфове удариха Добруджа с 4:1 като гости

Детският тим на Локо (Пд) от набор 1999 е на малка крачка от четвъртфиналите на републиканското първенство. Черно-белите взеха сериозна преднина, след като победиха Добруджа с 4:1 като гости в първия мач.

Така само чудо на реванша на Лаута във вторник може да спре момчетата на Апостол Костадинов в следващата фаза.

Двубоят в Добрич започна с комичен гол за домакините още в 8-ата минута. Вратарят на Локо Борислав Мифтари не внимаваше и тръгна да изпълнява аут въпреки решението на главния съдия, че топката не е напуснала полето.

Подадената му от негов съотборник топка бе уловена с ръце и последва двоен удар непосредствено пред голлинията, след който резултатът стана 1:0.

Голът амбицира играчите на Локомотив, които вкараха четири безответни попадения. Точни в мрежата на Добруджа бяха на два пъти Неделчо Стоянов и по веднъж Иван Георгиев и Ариф Ферадов.

Реваншът на Лаута е във вторник сутринта.