Фаворитите спечелиха Купата на АЕЦ Козлодуй от Beach Volley Mania

24-06-2014, 22:30

Volley Mania

DobrichUtre

Велислав Филипов и Димчо Атанасов спечелиха турнира за Купата на АЕЦ Козлодуй по плажен волейбол от веригата за любители Beach Volley Mania 2014.

Двамата оправдаха статута си на фаворити и взеха убедително златните медали. Във финала те победиха с 2:0 (21:15, 21:11) братята Иван и Марин Пърлеви.

По пътя към купата Филипов и Атанасов не загубиха нито един гейм и заслужено триумфираха. За успеха си получиха и ваучер за 200 лева за продукти на Асикс.

В спора за бронзовите медали Евгени Трайков и Ради Рандев спечелиха с 2:0 (21:14, 21:19) срещу братята Андрей и Божидар Къртунови.

Всички участници получиха слънцезащитни продукти от Eucerin. "Получи се много интересен турнир, в който имаше доста оспорвани мачове", казаха от Volley Mania. Най-драматичният гейм в единия от полуфиналите продължи до 25:23, а най-дългият тайбрек в турнира завърши при 19:17.

Тази седмица ще се проведе турнирът за смесени двойки на покрива на "Сердика център". За участие са се записали 18 отбора.