varnautre.bg

Марин Боянов

ФК Бургас среща "соколите" във Варна

Нов футболист започна с ФК Бургас

В игра за гостите пък се появи Милен Гамаков, който очаква своя трансфер в чужбина

Бившият футболист на Нефтохимик Деян Христов отбеляза и двата гола за своя отбор Спартак Варна за победата над новака в Б група ФК Бургас с 2-1.

Христов откри резултата за домакините още в 4-та минута. В края на полувремето Христов покачи на 2-0 след плътен удар от границата на наказателното поле, когато прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Янко Георгиев.

През второто полувреме и двамата треньори направиха доста смени в отборите. За момчетата на Ангел Стойков се разписа Петър Колев след разбъркване след статично положение. В отбора на Спартак Варна като титуляри започнаха двубоя трима бивши шейхове - голмайсторът Деян Христов, Николай Костов и Петър Патев. В игра за гостите пък се появи Милен Гамаков, който очаква своя трансфер в чужбина. Титуляр за Бургас бе и дългогодишния централен защитник на нафтата Деян Молдованов