Мишо Иванов дебютира с грешка, но и с победа

Вторият отбор на Ботев разгроми Асеновец с 4:1

Ботев U21 победи с 4:1 представителния отбор на Асеновец в контролна среща. Двубоят се игра на един от естествените терени на базата в "Коматево" и бе неофициален дебют за новото попълнение на "канарчетата" Михаил Иванов.

В 38-ата минута гостите откриха резултата, след като играч в червено пробва изненадващ удар от дистанция и хвана в крачка Михаил Иванов, който се опита да боксира топката, но не успя и тя влетя във вратата.

В 63-ата минута "канарчетата" изравниха. Стражът на асеновградчани изби нескопосано топката, тя се озова във Виктор Пенчев, който с точно подаване намери Рангел Игнатов и той от близка дистанция вкара за 1:1.

Три минути по-късно Рангел Игнатов получи топката в наказателното поле на Асеновец и пусна към Наско Милев, който с удар от движение прати топката в мрежата на гостите за 2:1.

В 77-ата минута резултатът стана 3:1, след като Терзийски шутира от дъгата на наказателното поле и прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Асеновец.

Секунди преди последния съдийски сигнал Лазар Марин също се разписа, фиксирайки крайния резултат.