Соколите вкараха пет на акулите

Пред младия отбор на Черноморец Бургас предстои много работа

Съперниците в предстоящия шампионат на Б група Черноморец Бургас и Спартак Варна изиграха зрелищен двубой, украсен с цели 7 гола на Кампуса „Гнездо на Акули“.

Още до почивката гостите  поведоха с 2:0 след голове на Петър Казаков и Иван Минчев.

През втората част двамата треньори направиха много смени и играта се изравни. Варненци реализираха нови три гола във вратата на "акулите", а Черноморец успя да намали чрез Петров.

Веднага след това Иван Минчев отбеляза втория си гол в мача, Деян Христов реализира дежурното си попадение, а Ивайло Русев  отбеляза петия гол за варненци. В самия край на мача бургазлии оформиха крайното 5:2 като точен бе Стоянов.

И в тази контрола се видя, че пред младия отбор на акулите предстои много работа, а времето до началото на първенството не е никак много.