Дубълът на Ботев издрапа до 1:1 с Локо (Сф)

23-07-2014, 09:18

botevplovdiv.bg (архив)

Plovdiv.utre.bg

Канарите изравняват 5 минути преди края, Вандер игра цял мач

Ботев и Локомотив (София) завършиха 1:1 в мач от първия кръг на първенството при U21. Двубоят се игра на ст. "Локомотив" в столичния кв. "Надежда".

"Канарчетата" стартираха лошо срещата и като цяло през първата част не стояха добре на терена. Домакините се възползваха от това и в 42-ата минута откриха резултата след ъглов удар.

След почивката "жълто-черните" се активизираха и заиграха далеч по-добре. Пловдивчани създадоха множество добри положения, преди да се стигне до 85-ата минута, когато Гери Димитров центрира и Емил Камберов с красив удар от воле изравни.

Съставът на Ботев: Росен Андонов, Никола Марин, Георги Купенов, Атанас Куманов, Мартин Атанасов, Валентин Томов, Християн Казаков, Лъчезар Ангелов (88` Виктор Пенчев), Наско Милев (60` Гери Димитров), Вандер Виейра, Боримир Карамфилов (60` Емил Камберов).