Черноморец падна тежко от Верея

Възпитаниците на Тошко Киселичков играха на добро ниво, но само през първата част на мача

Верея победи с 5:0 Черноморец - Бургас в контролна среща, която се игра на помощния терен на Трейс Арена.

Двубоят започна с лек териториален превес за домакините, които в 6-та минута удариха страничната греда. В 32-минута Стоянов от бургаския тим отправи удар от наказателното поле , но топката премина над старозагорската врата.
Минута по - късно защитникът на старозагорци Цветелин Радев можеше да открие с глава , но не успя да насочи коженото кълбо от удобна позиция в целта.
В 44-та минута ветеранът Живко Желев откри резултата за ФК Верея с глава след центриране от корнер.
След почивката в 49-та минута резултатът стана 2:0 за ФК Верея. Халфът Николай Киров се възползва от лошо избита топка от вратаря на акулите и с техничен удар от границата на наказателното поле го прехвърли.
Ангел Костов вкара за 3:0 в 57-та минута след като стражът на бургазлии не успя да избие топката след удар на Пламен Пенев и Костов реализира третото попадение.
До края на мача ФК Верея отбеляза още две попадения за крайното 5:0, а техен автор стана Стелиян Евтимов в самия край на двубоя.
В 89 - та минута играчът на Черноморец Атанасов, можеше да отбрлежи почетен гол за акулите, но техничният му удар срещна гредата .