Монако и Бербатов започват участието си в "Емирейтс Къп"

И двата двубоя ще бъдат излъчвани директно по Би Ти Ви Екшън

Днес започва турнирът „Емирейтс Къп“ в Лондон, в който участва и отбора на Монако, в чиито редове играе най-резултатния футболист на националния отбор Димитър Бербатов, както и голямата звезда на монегаските и световния футбол Радамел Фалкао. В турнира ще вземат участие домакините от Арсенал, както и испанският Валенсия и португалският Бенфика.
В първия мач монегаските се изправят срещу Валенсия от 16:00 часа. Очаква се Бербатов да си партнира със звездата Радамел Фалкао, което не се случи при победата на французите с 2:0 в контролата срещу Парма. Треньорът на Монако обаче спомена, че Фалкао все още не е готов за цял мач и ще вземе участие за около 15-20 минути.
Мачът на Монако с Арсенал е в неделя от 18:20 часа, когато се очаква Фалкао да изиграе малко повече игрови минути. И двата двубоя ще бъдат излъчвани директно по Би Ти Ви Екшън.