Камбуров целуна емблемата след гол № 99 за Локо

02-08-2014, 23:50

Андро Дюлгерян

Димитър Иванов

Голямото черно-бяло семейство (ГАЛЕРИЯ)

Черно-белите удариха Хасково с 2:1 пред 1500 свои фенове, излязоха втори в класирането

Локо (Пд) спечели първата си победа през новия сезон в „А” група. Черно-белите играха изключително мъжки при гостуването си на Хасково и закономерно победиха с 2:1.

Смърфовете бяха подкрепяни от 1500 свои привърженици, които в края на мача празнуваха заедно с футболистите.

Мартин Камбуров в 23-ата минута и Благой Наков в 57-ата се разписаха за пловдивчани. Резервата Деян Лозев намали за домакините в 67-ата минута.

Камбуров вкара от своя специалитет – директен шут от фаул. Това бе гол №99 за него с екипа на Локо (Пд).

По този начин Локо продължава без загуба в шампионата и има вече актив от 5 точки, които му отреждат второ място във временното класиране, поне за 24 часа.